KONST / Litografier / Offsetlitografi 17569410

nr 1756 9410

Roy Lichtenstein

(1923-1997), USA

Offsetlitografi, Hopeless, 1963,1000-upplaga, ej signerad. Bildmått: 20x20, Passepartouts mått: 40x40 cm

Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:53:00)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:59:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roy Lichtenstein

Läs mer om Roy Lichtenstein